Laagland Forum
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.
Laatste onderwerpen
» Nederland Vlaanderen draad op VNN.
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptydi dec 25, 2018 8:47 pm van Johan

»  Fastfoodketen Zuid-Afrika mag kolonisatie niet bespotten op tv
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptydi dec 25, 2018 9:53 am van Frysk

» account gewist!
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptyma dec 24, 2018 10:22 pm van Johan

» VNN Forum Moderator Gewond door linkse aanvallers in Oregon
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptyzo dec 23, 2018 4:47 pm van Johan

» Moordorgie swart op wit woed voort/plaasmoorde en aanvalle
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptyzo dec 23, 2018 4:15 pm van Johan

» Mijn account opgeheven zonder opgaaf redenen!
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptyzo dec 23, 2018 9:00 am van Frysk

» Rustg hier dezer dagen!
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptyvr dec 21, 2018 7:17 pm van Johan

» Initiatiefwet Bestuurlijk Verbod Rechtspersonen
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptydi dec 18, 2018 5:47 pm van Johan

»  Eurogendfor the "army" against European citizens.
Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Emptyma dec 17, 2018 5:19 pm van Johan

Meest actieve berichtenplaatsers van deze week
Geen gebruiker

Meest actieve berichtenplaatsers van deze maand
Geen gebruiker

Wie is er online?
Er zijn in totaal 1 gebruiker online :: 0 Geregistreerd, 0 verborgen en 1 gast

Geen

Het hoogste aantal gelijktijdige online gebruikers is 16. Dit aantal is bereikt op di sep 05, 2023 2:10 pm.

Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan.

Ga naar beneden

Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Empty Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan.

Bericht van Johan vr nov 16, 2018 9:57 am

Roep Rotterdamse bakkerij Van Beek Specker op om racistisch Zwarte Piet-materiaal uit hun winkels te verwijderen!

https://twitter.com/MarjanBoelsma/status/1063149044053217280

Marjan Boelsma

Is activist en gepensioneerd. Zij is werkzaam geweest in de GGZ en korte tijd bij het antidiscriminatiebureau RADAR. Van 1974 tot 1994 was ze actief voor de bevrijdingsstrijd in Zuid-Afrika/Azania.

http://www.republiekallochtonie.nl/auteurs/marjan-boelsma

Anti-apartheidsstrijder Marjan Boelsma vertelt vanuit haar eigen ervaringen en de actualiteit over antiracisme, dekolonisatie en de rol van de witte mens.

Deze lezing is gratis voor bezoekers van Kunsthal KAdE. Vooraf aanmelden wordt op prijs gesteld.

https://www.kunsthalkade.nl/nl/nu-en-verwacht/activiteiten/lezing-marjan-boelsma

Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Hard_To_Stop
Johan
Johan

Posts : 570
Punten : 916
Reputatie : 84
Join date : 27-05-18
Location : Holland

http://www.volkstaat.eu/

Terug naar boven Ga naar beneden

Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Empty Re: Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan.

Bericht van Johan di nov 20, 2018 4:40 pm

Hier nog zo'n snolletje dat alles in het land wil veranderen/teniet doen.

Hilversumse lunchroom getreiterd door anti-pietactivisten

"Vrijdag kwamen Timmer en een andere activiste De Koffiebranderij binnen. Zij maakten zich druk om een butlerpop die buiten de lunchroom staat. Die zou getuigen van racisme. Binnen vonden Timmer en haar gezellin de sinterklaasversiering ook racistisch. Volgens Daan van Linschoten wilde Timmer dat de versieringen werden weggehaald en ook de butlerpop (een bord met een man die een zwart gezicht heeft) zou worden verwijderd."

"Ze was ook de initiatiefneemster van de demonstratie, zaterdag op de Groest. Namens KOZP hanteerde ze de megafoon in het vak dat de anti-pietactivisten toegewezen hadden gekregen voor de intocht van Sinterklaas. "

https://m.gooieneemlander.nl/cnt/dmf20181119_40370241/hilversumse-lunchroom-getreiterd-door-anti-pietactivisten

Hilversum nu ook Regenbooggemeente

"In Hilversum hebben SP-fractiemedewerker Juri Sampieri Bjornsson, SP-lid Rebekka Timmer, Hart voor Hilversum-raadslid Jerry Braaksma en D66-fractiemedewerker Hans Verheij zich ingezet voor de status van Regenbooggemeente. Nu dat zo is, komt er een werkgroep die zich bezig gaat houden met het ontplooien van activiteiten om de doelstellingen die horen bij een Regenbooggemeente te verwezenlijken.

Een eerste stap is al gezet in Hilversum. Tijdens de 4 meiherdenking op het Rosarium is een krans neergelegd om ook aandacht te vragen voor de omgekomen LHBTI-slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog."


https://www.gooieneembode.nl/nieuws/algemeen/76945/hilversum-nu-ook-regenbooggemeente

Ophef over apartheidsverleden oud-burgemeester Boot van Hilversum

"PvdA-raadslid Femke van Drooge en SP-raadslid Rebekka Timmer hebben kritische vragen gesteld aan het college over het apartheidsverleden van Boot. "

"Na zijn pensionering was Joost Boot een fervent verdediger van de apartheid in Zuid-Afrika en was de drijvende kracht achter COZA, het Comité Overleg Zuid-Afrika, een pro-apartheidsorganisatie die pro-apartheidsorganisaties als het NZAW, Geen Kerkgeld voor Geweld en het Oud-Strijders Legioen bundelde in één overkoepelend platform. Boot financierde een advertentie in Trouw, 10.000 gulden duur, waarin de apartheid werd verdedigd. De ARP-burgemeester was tegen de zogenoemde kleine apartheid, het scheiden van blanken en zwarten door wetten en regels, maar wel voor de grote apartheid, de zogenoemde thuislandenpolitiek."

https://jalta.nl/geschiedenis/ophef-over-apartheidsverleden-oud-burgemeester-boot-van-hilversum/

Anti "apartheidsstrijder" Marjan Boelsma valt nu Rotterdamse bakker aan. Burgemeester_Bootlaan_Ede.4

Rebekka Timmer

06 20312004

https://hilversum.sp.nl/onze-mensen/rebekka-timmer
Johan
Johan

Posts : 570
Punten : 916
Reputatie : 84
Join date : 27-05-18
Location : Holland

http://www.volkstaat.eu/

Terug naar boven Ga naar beneden

Terug naar boven

- Soortgelijke onderwerpen

 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum